KONST / Litografier / Grafiskt blad 16635358
nr 1663 5358
Grafiskt blad
Pi Eriksson. Signerad, Abstrakt, yttermått inklusive ram: 31x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:03:18
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr